Değişen ihtiyaçlar nedeniyle teknolojik altyapınızda gerçekleştireceğiniz düzeltmeler için IBSS Destek Hizmetlerinden yararlanın.

Teknolojik altyapılar, dijital yaşamlarını devam ettirebilmek için, değişen kurallarla gelen düzeltmelere ihtiyaç duyarlar. Geliştirme açısından ihtiyaç duyduğunuz destek, IBSS’in deneyimli ve kaliteli ekibiyle birlikte yanınızda!

IBSS, proje sonrası sağladığı kurum içi destek sürecinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarınızı mevcut hizmete entegre ederek verimlilikte çıtayı yükseltiyor. Sistem canlı kullanıma alındıktan sonra ortaya çıkan ihtiyaçlar böylece birer zorluk olmaktan çıkıyor. İş hedefleriniz doğrultusunda kullanım sırasında ortaya çıkan her türlü talep ve değişiklik ihtiyacınız, IBSS tarafından titizlikle değerlendiriliyor ve belirli metodolojiler çerçevesinde, şirketinize en yüksek faydayı sağlayacak hale getirildikten sonra mevcut sisteminize dahil ediliyor. Eğer bu talep köklü bir değişikliğe kapı aralıyorsa, yepyeni bir proje olarak da tasarlanabiliyor.

IBSS’in hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz: contact@ibss.com.tr

Hizmetlerimiz ve çözümlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.