IBSS’ten alacağınız dış kaynak hizmetiyle, iş gücünüzü kendi uzmanlık alanınıza odaklayın, maliyet tasarrufu sağlayın.

Nitelikli çalışanı elde tutmanın en zor olduğu sektörler arasında yer alan bilgi teknolojilerinde yeni yetenek bulma, ekibe dahil etme ve elde tutma süreçlerinde, bu amaca odaklı iş gücü ve maddi kaynak ayrıma ihtiyacı ortaya çıkıyor. BT ekiplerinizin yeterliliğini sürekli kılmak, maliyetlerinizi dengelemek ve yeni gelen personelin alışma sürecini yönetmek, kayda değer bir çaba gerektiriyor.

IBSS, dış kaynak hizmeti çerçevesinde, danışmanlarını doğrudan şirketinize konumlandırıyor. Alanında uzman bir ekibin parçası olan IBSS danışmanları, kurumunuzda çözüm gerektiren bir ihtiyaç olduğunda, arkalarındaki güçlü ekiple iletişim halinde kalarak gerekli çözümü sağlıyor.

Aynı zamanda, BT altyapısındaki güncellemeler ve değişiklikler, IBSS danışmanları tarafından çok daha isabetli olarak tespit ediliyor. Danışmanlarımız kurumunuzdaki altyapıyı çok iyi bildiği için entegrasyon süreci önemli ölçüde kolaylaşıyor.

Sürekli hizmet kapsamına giren dış kaynak çalışmalarında sağlanan maliyet tasarrufu doğrudan IBSS müşterilerine yansıtılıyor. Böylelikle dış kaynak hizmetinden faydalandığınızda, kullandığınız BT yapısını emin ellere teslim etmenin güvencesini ve geliştirilen projelerde en iyi maliyet ve performansı sağlamanın avantajını tecrübe edebilirsiniz.

IBSS’in hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz: contact@ibss.com.tr

Hizmetlerimiz ve çözümlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.