İçinde bulunduğumuz dijital dönüşüm çağının en değerli kaynaklarından biri veriler. Toplanan ana veri miktarı katlanarak artıyor, şirketlerin neredeyse tüm süreçleri veriler tarafından yönlendiriliyor. Bu verilerin kalitesi de işletmelerin başarıya ulaşmasında önemli rol oynuyor.

Bu noktada SAP Information Steward hem SAP hem de SAP olmayan sistemlerde veri kalitesinin kesintisiz olarak izlenmesini ve iyileştirilmesini sağlıyor. Biz de IBSS olarak, veri yönetiminde uzun yıllara dayanan uzmanlığımız ve deneyimimizle, kararlarınızı alırken kullandığınız en önemli unsur olan verilerinizin daha temiz, tutarlı ve güvenilir olmasını SAP Information Steward ve yaptığımız projelerle sağlıyoruz.

Sürekli veri izleme ve temizliği ile verilerin kalitesini iyileştirip daha doğru kararlara ulaşmanın yolunu sunan veri yönetim aracı SAP Information Steward konusunda SAP Türkiye iş birliğiyle 8 Kasım’da bir webinar düzenledik. Webinarımızda IBSS Danışmanlık Çözüm Geliştirme Mimarı Umut Sakarkaya SAP Information Steward çözümünü tanıttı ve kullanım alanlarından, elde edilen faydalardan örnekler verdi.

Siz de şirketlerin verilerinden daha etkili bir şekilde yararlanmasını sağlayan veri yönetim aracı SAP Information Steward’ı keşfetmek için yandaki formu doldurarak webinarımızın bant kaydını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

""
1
Webinar bant kaydını izlemek için lütfen formu doldurun
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder