Sistemlerden en verimli şekilde faydalanmanın yolu, eğitimden geçiyor. IBSS’in uzman kadrosunun verdiği eğitimlerle yatırımınızı maksimum faydaya dönüştürün.

İş analitikleri uygulamalarında büyük önem taşıyan eğitim süreçleri, IBSS’in uzman eğitmenleri tarafından üç ayrı gruptaki kullanıcılara sunuluyor.

  • Son Kullanıcı Eğitimi

    SAP ekranlarıyla çalışan bir profesyonelseniz, iş uygulamalarını tanımak ve daha verimli kullanmak üzere verdiğimiz eğitimlerle, sistemleri yardım almadan ve daha etkin kullanabilirsiniz.

  • Anahtar Kullanıcı Eğitimi

    İş analitiği uygulamalarını kullanarak kritik iş süreçlerinde fayda sağlayacak analizleri yöneten bir anahtar kullanıcıysanız, verdiğimiz eğitimlerle işletmenizin performansı açısından önemli avantajlar sağlayabilirsiniz. Birçok sorunu henüz diğer kullanıcılara yansımadan düzeltebilir, yeni talepleri hızlıca değerlendirerek mevcut yapıda elde edilebilecek alternatif çözümler üretebilirsiniz. Bu da işletmenizin BT ekiplerinde dışa bağımlılığını azaltarak fayda sağlar.

  • Uygulama Geliştirme Eğitimi

    SAP’nin güçlü İş Zekası çözüm portföyündeki uygulamaları kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek istiyorsanız, uygulama geliştirme eğitiminden yararlanabilirsiniz. Bu eğitimi alanlar, sistemin sadece kullanıcısı değil, geliştiricisi gibi çalışabilir. Talepleri alarak, istenen geliştirmeleri dış destek almadan gerçekleştirebilir.

IBSS’in hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz: contact@ibss.com.tr

Hizmetlerimiz ve çözümlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.