Bize dair

IBSS, yetkin danışman kadrosu ve zengin sektörel deneyimiyle, dijital çağın getirdiği BT ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunuyor. Dijital İş Süreçleri, Büyük Veri, İleri Düzey İş Analitiği, BYOD(Bring Your Own Device) ve Nesnelerin İnterneti gibi trendler neticesinde hızla artan ve çeşitlenen veri analizi ihtiyaçlarını doğru yönetmek ve karar alınabilir çıktılara dönüştürmek isteyen şirketler, 2006 yılından bu yana IBSS danışmanlığında süreçlerini dijital çözümlerle iyileştiriyor.

IBSS, başarı hedefleri doğrultusunda büyüyen kurumunuzun artan ihtiyaçlarını karşılamak, bugünün ve yarının beklentilerine yanıt vermenizi mümkün kılmak için gerekli esnekliği ve ölçeklendirmeyi sağlayarak, her projede başarı hikayesi meydana getiriyor. Dijital dönüşüm projenizin kavramsal tasarım aşamasından uygulama eğitimlerine kadar uçtan uca tüm BT ihtiyaçlarınızda IBSS yanınızda!

IBSS aynı zamanda, raporlama ve sunum süreçlerinin standartlaştırılması alanında uluslararası bir dernek olan International Business Communication Standards’ın (IBCS) Türkiye’deki iş ortağı olarak da faaliyet gösteriyor.

Çok-uluslu şirketlerden yerel liderlere kadar farklı sektörlerin öncüleriyle hayata geçirilen 100’den fazla projenin meyvesi olan derin metodoloji bilgisi, kavramsal sürece yönelik bilgi birikimi, dokümantasyon zenginliği ve iletişim becerisi; IBSS müşterileri için başarıyı garantileyen avantajlar halini alıyor.

 

Neler yaptık?
 • 19

  Yıllık SAP Tecrübesi

 • 4

  Kıtada 45 Ülkeye Hizmet

 • 100

  ‘den Fazla Müşteri

 • 15

  ‘den Fazla Sektör

Sizin İçin Fark Yaratacak Özelliklerimiz

Evrensel Standartlar

IBSS, dünyaca kabul görmüş evrensel raporlama standartlarına uygun projelere imza atıyor. IBCS arayüz uyumlu tasarımları kullanan IBSS, Türkiye’de bu anlamda ilklerin ve en başarılı uygulamaların merkezi konumunda bulunuyor.

Uzun Süreli İşbirlikleri

İş Analitiği çözümlerinde başarının sırrı, çözümlerin uygulanacağı işletmeleri iyi tanımaktır. IBSS, proje gerçekleştirdiği sektörleri ve işletmeleri yakından tanımanın yanı sıra, müşterileriyle uzun soluklu işbirliklerine imza atıyor. Kısacası IBSS, sizden biri oluyor.

Sadece Analitik

Her konuda kısmi bilgi sahibi olmak mı, yoksa belirli alanlarda derinlemesine uzmanlık geliştirmek mi? IBSS olarak, uzmanlaşmanın önemine inanıyor, bütün enerjimizi sadece İş Analitiği’ne odaklıyoruz. Bu sayede, en karmaşık ve kapsamlı projelerde bile en başarılı sonuçları alıyoruz.

Takım Ruhu

IBSS ekibi, kendi içindeki takım ruhu ve enerjisini, işletmelerin kişiliğine yansıtarak, sizin için, sizden biri gibi çalışıyor. Her zaman ilk günkü heyecanla performans gösteren dinamik, deneyimli ve samimi IBSS ekibi, her projede müşteri faydasına odaklanarak memnuniyeti birinci sırada tutuyor.

Başarı öykülerimizden...
Müşterilerimiz en doğrusunu söyler!

IBSS artık sadece iş ortağımız değil, IBSS çalışanları da artık yalnızca danışmanlarımız değil. Bu arkadaşlarımız, bizim gelecekteki projelerde yer alacak ekibimiz ve IBSS de bu ekiplerimizi yöneten bir birimimiz gibi.

Kahraman Dinçer
Kayserigaz Bilgi Teknolojileri Müdürü

Süreçlerimizi ve karar mekanizmalarımızı çok iyi tanıyan bir ekiple işbirliği yapıyoruz. İş analitiğinde uzmanlaşmış olmaları da danışmanlık hizmetlerinde IBSS’i tercih etmemizde etkili oldu.

Nurettin Türkoğlu
YEDAŞ Genel Müdürü

IBSS, daha önce de çeşitli projelerini yakından izlediğimiz bir SAP danışmanlık firması. Gerek SAP çözümlerindeki deneyimleri, gerekse analiz ve uygulama konusundaki uzmanlıklarıyla bize bu çalışmada başarıyla rehberlik ettiler.

A. Vahap Yeroğlu
ALBtelecom CIO’su

IBSS’in projeleri vaktinde tamamlaması ve doğru çözümlerle gelmesi çok önemli. Ama bunun da ötesinde, bizi anlayıp bize göre çözüm sunmaları, empati kurabilmeleri, bizden biri gibi çalışmaları bizim için çok değerli.

Hakan Uçar
Koton BT Direktörü

IBSS şirketimizin ihtiyaçlarını doğru anlama, beklentilerimizi proaktif şekilde karşılama, proje sürecinde başarılı bir yönetsel irade sergileme açısından doğru bir tercih olduğunu kanıtlamıştır.

M. Fatih Güçlü
SunExpress Finans Direktörü

Ön fizibilite çalışmalarından itibaren IBSS’in konuya ciddiyetle eğilmesi, metodolojik yaklaşımı ve geçmiş deneyimi, bu ekiple çalışmakla doğru kararı verdiğimizi
gösterdi.

Erdinç Ödül
Akçansa Bilgi Sistemleri Proje Yönetim Şefi

IBSS uzun süreden beri çalıştığımız bir SAP danışmanlık firması. SAP’nin raporlama çözümleri konusundaki uzmanlıklarını zaten biliyoruz; SAP BPC projesinde de kendileriyle sorunsuz çalıştık.

Aysun Salmanlı Şengür - Mehmet Uçansoy
Gap Güneydoğu Tekstil Bütçe Planlama ve Raporlama Müdürü - Çalık Holding Bilgi Teknolojileri Proje Yöneticisi

IBSS’i tercih ederken güçlü referanslarını ve yaptıkları başarılı dashboard çalışmalarını göz önünde bulundurduk. Resim İstanbul ile başlayan projelerimiz, CRM raporlamaları ile devam edecek.

Cüneyd Gülüt
Ortadoğu Grup Strateji ve İş Geliştirme Direktörü

IBSS bugüne dek pek çok farklı işletmede farklı uygulamalarla karşılaştığı için büyük bir deneyime sahip. IBSS ekibi bu deneyimiyle hem büyük bir güven verdi hem de Bericap için ciddi bir katalizör etkisi yarattı.

Mehmet Arık
Bericap Kapak Sanayi A.Ş. BT Müdürü

IBSS’in enerji dağıtım projelerindeki SAP BPC deneyiminin yanı sıra proje sırasında bize verdikleri destek de çok önemliydi. Bu deneyimi ve değerli danışmanlarıyla IBSS, sadece SAP BPC’de değil, her platformda başarılı olacaktır.

Salih Şenyurt
Aras EDAŞ Bilgi Teknolojileri Koordinatörü

IBSS, teknik destek sağlamanın yanında, bizim ekibimizin de bu alanda tecrübe kazanmasına katkı sağladı. Bundan sonra yürüttüğümüz benzer ya da farklı çeşitli projelerde de yine IBSS’le çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Mehmet Nuri Soydan
HAVELSAN Proje Yöneticisi

IBSS, değişime ve yeniliğe açık yaklaşımıyla, taleplerimize hızlı ve makul yanıtlarla döndü. Mevcut çalışmaları yürütmenin yanı sıra proaktif yaklaşarak farklı çözümler de getirdi. Ekip ruhunu tam anlamıyla yansıtan IBSS ile çalıştığımız için mutluyuz.

Nevra Özhatay
Çimsa Genel Müdürü

Genç ve dinamik IBSS ekibi her zaman çözüm odaklı tavırlar sergiliyor, takım ruhunu yakalıyor ve çalışmalarını artı değer katacak şekilde planlıyor.

Şebnem Gürler-Oakman
Unilever Avrupa SAP Sistem Direktörü

iş zekasına odaklanmış bir yapıyla hareket etmeleri, proje hazırlıkları ve verdikleri güven neticesinde seçimimizi IBSS’ten yana kullandık. Elde ettiğimiz fayda, doğru tercih yaptığımızın bir kanıtı.

Halim Özcan
THY OPET SAP Koordinatörü

IBSS’in benzer ölçekteki firmalarla yürüttüğü geniş çaplı SAP projelerinin başarılı sonuçları, seçimimizde etkili oldu.

Sevgi Büyükdere
Şişecam Topluluğu BT Uygulama Geliştirme Yöneticiliği - BT Uygulama Uzmanı

Teknolojiyi kullanarak grup için katma değer yaratacak bir çalışma gerçekleştirdik. Bütçe disiplininin oturtulması ve harcamaların kontrol edilmesi, en önemli kazanımlarımızdan biri oldu.

Mehmet Gökalp
Bursagaz Ticari Genel Müdür Yardımcısı

IBSS ekibi, kullanıcılarımızla bire bir çalışarak, gelen istekler doğrultusunda hareket etti. Verimli çalışmalar, sonuçları daha kolay almamızı sağladı.

Mehmet Ensari
Bursagaz Bilgi Teknolojileri Müdürü
Referanslarımız
a101
abh
akçansa
aktül
alb
aras
Arvato
atü
Avrasya Tüneli
banat
bericap
betek
bilim ilaç
bilkom
borusan
Enerjisa Üretim
Hayat Holding
hepsiburada.com
IC Holding
IC Tur
PWC
Tredaş
Trepaş