Rekabet avantajı için, gerçek ve anlık verilere dayalı, doğru kararlar… Doğru kararlar için IBSS İş Analitikleri…

Doğru verileri bir araya toplayan ve anlamlı bilgiye dönüştürülmesini sağlayan uygulamalarla kurumsal çevikliğinizi, müşteri memnuniyetini ve rekabet avantajınızı artırabilirsiniz. Ancak bu uygulamaların entegrasyonu için titiz bir planlamaya ve nitelikli bir çalışmaya ihtiyacınız var.

IBSS’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak, enerji, telekomünikasyon, perakende gibi alanlarda sektöre özel çözümlerin kusursuz entegrasyonu sayesinde, değişen pazar dinamiklerine hızla adapte olabilirsiniz. Dijital dünyada varlığınızı güçlendirirken müşterilerinize özel hizmetlerle memnuniyet oranını yükseltebilirsiniz. Siz de iş zekası, raporlama ve öngörüye dayalı analitik hizmetleriyle tüm kararlarınızı gerçek ve anlık veriye dayalı şekilde verebilir, böylelikle iş süreçlerinde yüksek verimlilik sağlayabilirsiniz

Kavramsal tasarım aşamasından başlayarak, canlı uygulamaya geçişe kadar devam eden süreçte uzman, güvenilir ve tecrübeli bir çözüm ortağıyla çalışmak; kullanacağınız iş analitikleri uygulamalarının hedeflediğiniz başarıyı getirmesini garanti altına alıyor.

IBSS’in zengin sektörel deneyimi, nitelikli danışman kadrosu ve müşterilerine sağladığı güven sayesinde raporlama, bütçeleme ve öngörüye dayalı analitik gibi teknolojiler, şirketler için birer rekabet avantajına dönüşüyor

Başarılı projelerin adımları
 • Kavramsal Tasarım

  IBSS, faaliyet gösterdiğiniz sektörü ve işletmenize özgü ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, mevcut durumu ve hedeflenen yapıyı ayrı ayrı belirliyor ve kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapıyor.

 • Uygulama Geliştirme

  İhtiyaçların IBSS yetkinliği ve deneyimi çerçevesinde nihai hale getirilmesiyle birlikte, en uygun çözümleri içeren bir öneri sunuluyor. Ardından bu çözümlerin hangi sırada uygulanacağını belirleyen bir zaman planı oluşturuluyor ve tüm geliştirmeler bu plan doğrultusunda yapılıyor.

 • Test

  Geliştirilen uygulamalar, önce IBSS ekibi tarafından, daha sonra son kullanıcılar tarafından test ediliyor ve hatalar gideriliyor.

 • Canlı Uygulamaya Geçiş

  Testler sonrasında, işletmeniz için başarı hikayesine dönüşecek yeni BT çözümleri canlı kullanıma alınıyor. Uygulamanın hayata geçirilmesinden önceki süreçte verdiği hizmetlerle IBSS, sorunsuz bir canlıya geçiş olanağı sağlıyor.

 • Canlı Kullanım Desteği

  IBSS, sistem canlı uygulamaya geçtikten sonra da desteğini sürdürerek, özellikle alışma sürecinde işletmenizdeki kullanıcıların karşılaştıkları sorunları çözüyor.

 • Proje Yönetimi

  Başarılı projelerin kavramsal tasarımından canlıya alınmasına kadar olan süreçte en önemli unsurlardan biri, proje yönetimi. Çalışmanın her adımında etkili bir proje yönetimi uygulanması sayesinde proje doğru şekilde, amaca ve kapsama uygun, planlanan zaman ve maliyet kısıtlarına göre gerçekleştirilebiliyor. Diğer bir deyişle, IBSS tarafından gerçekleştirilen proje yönetimi sayesinde, sürecin tamamında kontrol, uzman danışmanlarımızda ve sizde oluyor.

IBSS’in hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz: contact@ibss.com.tr

Hizmetlerimiz ve çözümlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.