Anlık ve anlamlı bilgilere dayalı doğru kararlarla hızla harekete geçmek için SAP Analytics Cloud kullanın.
SAP Analytics Cloud’u avantajlı olarak kullanmaya başlamak için 30 Eylül’e kadar bize ulaşın.

30 Eylül’e kadar sürecek SAP Analytics Cloud kampanyamız boyunca aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşmanız halinde iş analitiğinde geleceği yakalamanızı sağlayacak bir çözümü önemli avantajlarla kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • SAP Analytics Cloud lisans alımında çözümden en yüksek verimle yararlanmanızı sağlayacak eğitim ve workshoplarımızı ücretsiz olarak alabilirsiniz.
  • İş analitikleri alanında uzmanlığımızla kurumunuzda SAP Analytics Cloud implementasyonuna yönelik danışmanlık hizmetlerimizde size özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
""
1
SAP Analytics Cloud'dan avantajlı olarak yararlanmak için 30 Eylül'e kadar aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.
Ad Soyad
Firma
Ünvan
Telefon
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder

SAP Analytics Cloud – İş Analitiklerinin Geleceği

SAP’nin bulut portföyünde yer alan SAP Analytics Cloud çözümü, tüm analitik özellikleri tek bir üründe sunuyor. SAP Analytics Cloud ile yönetim odasında, ofiste veya bir müşteri ziyareti sırasında tüm verileri bulut için tasarlanmış tek bir entegre deneyimde keşfederek analiz edebilir ve planlayabilirsiniz. Tüm verilere erişim ve analitik uygulamaların iş süreçlerine entegrasyonu sayesinde, anlık analizlerle hızlı aksiyonlar alabilirsiniz. SAP Analytics Cloud, yüksek performanslı SAP HANA Cloud Platform üzerine kurulduğu için hızlı ve güvenilir kullanım da sunuyor.

Kısacası, SAP Analytics Cloud kullanıcıları, iş zekası ürünlerini hiçbir sabit sunucuya gerek kalmadan, tamamen bulut üzerinde edinerek 7/24 hizmet alabiliyor. Siz de bu ürün sayesinde analiz, öngörü, planlama, modelleme gibi özellikleri güvenli ve esnek bir ortamda kullanabilirsiniz.

SAP Analytics Cloud hakkında daha ayrıntılı bilgi için blog yazılarımızı okuyabilirsiniz: