Farklı sistemler arasında düzenli veri aktarımına ve veri güncellemeye ihtiyacınız varsa, bu işi IBSS’e teslim edin; her zaman güncel veri garantisine kavuşun.

Başarıyla canlı kullanıma geçen sistemlerin, düzenli veri güncellemeleriyle desteklenmesi gerekir. Kullandığınız veri ambarı, raporlama gibi BT sistemlerinde veri güncellemelerinin doğru yapılmaması, bu sisteme giriş yapan kullanıcıların görüntülediği bilgilerin ve hazırlanacak raporların doğruluğunu da tehlikeye atar. Özellikle döngülerin çok hızlı olduğu, ürün kalemlerinin sayısının çok fazla olduğu sektörlerde, verilerin eksik olması ya da gereken zamanda aktarılmaması durumunda kritik süreçlerde aksamalar meydana gelebilir. Veri aktarımının düzenli takibi ise disiplin ve iş gücü gerektirir.

IBSS bu kapsamda iş yükünü üstlenip, veri ambarına aktarılan verilerinizi düzenli aralıklarla takip ve kontrol ediyor. Veri güncelliğinin kritik önem taşıdığı pek çok sektör için eşsiz bir rekabet avantajı sağlayan bu hizmet ile, sistemlerinizde güncel veriyi kullanmanın avantajını her an yaşayacaksınız. Böylelikle BT ekipleriniz sisteme ilişkin sorunlara değil, sistemin geliştirilebilecek noktalarına odaklanabilecek.

 

IBSS’in hizmetleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için bize e-posta ile ulaşabilirsiniz: contact@ibss.com.tr

Hizmetlerimiz ve çözümlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için size ulaşmamızı isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.