Günümüzde kurumların olağanüstü rekabetçi ortamda “kazananlar” arasında olması için verilerinden en iyi şekilde yararlanması önem taşıyor. İşletmelerin “veri ve bilgiye” dayalı kararlarla hareket etmeleri için analitik yetenekler ön plana çıkıyor. Bu noktada SAP Modern DWH ve SAP Analytics Cloud bilgiye dayalı kararlar vererek daha iyi iş sonuçlarına ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Bu çözümlerin işletmelerin verileriyle yaşadıkları sorunları nasıl çözdüklerini ve daha akıllı kararlar vermelerine nasıl yardımcı olduklarını anlatmak üzere SAP Türkiye ile 29 Mayıs’ta bir webinar düzenledik.

SAP Türkiye’de Platform ve Teknoloji Çözümleri’nden sorumlu Erdem Şahin moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz webinarda SAP Modern DWH ve SAP Analytics Cloud çözümlerini ele aldık ve bir müşteri gözünden analitik yolculuk hikayesi sunduk.

Webinarımızda IBSS Development Architect Umut Sakarkaya SAP Modern DWH çözümüyle ilgili önemli bilgiler verdi. Analitik tarafında verilerin toplanması ve harmanlanmasının teknolojik olarak nasıl yapıldığını anlatan Sakarkaya analitiğin bu katmanında SAP’nin veri ambarı teknolojilerini ve yenilikçi SAP Modern DWH’ın özellikleriyle sağlanan faydaları aktardı.

Analitiğin son kullanıcıyı etkileyen katmanında raporlama, planlama ve öngörüye dayalı analiz işlemleri açısından SAP Analytics Cloud’un önemini ise IBSS Proje Lideri Esin Özkan ele aldı. SAP Analytics Cloud’ın beğenilen ve analitiği her kullanıcı için erişilebilir hale getiren özelliklerini tanıtan Özkan, SAP Analytics Cloud ile bir demo sundu.

Webinarımıza katılan Hayat Holding BI Yöneticisi Aykut Cirit ise bir müşteri gözüyle gerçek bir proje örneğini ve geçmişte yaşadıkları deneyimi aktardı.

Siz de SAP Modern DWH ve SAP Analytics Cloud çözümlerini yakından tanımak isterseniz, yandaki formu doldurarak, webinarımızı dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İş analitiği alanında webinarımızda yanıt bulamadığınız ya da daha ayrıntılı öğrenmek istediğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Görüşme talebiniz ya da sorularınız için bize sales@ibss.com.tr e-posta adresinden ya da +90 216  455 92 62 numaralı telefondan her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Saygılarımızla

IBSS Danışmanlık

""
1
Webinar bant yayınını izlemek için lütfen formu doldurun
Adı Soyadı
Firma
Ünvan
Telefon
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder